Vajza: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

___________________________________________________________

Djemte : A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Emra per Vajza me L

Emra VAJZAT Origjina / Kuptimi
LABEATË-a nga një emër njeriu, ilir
LABENTINË-a nga një emër njeriu, ilir
LABËRI-a nga një emër vendi
Labinota Emër e nju lumit te gjat ne shqiperi
LADINË-a emër i moçëm
ladiona latinishte
LADONË-a emër i moçëm
LAHUTË-a fjalë e shqipes
LAIDË-a nga një emër njeriu, ilir
LAIDINË-a nga një emër njeriu, ilir
LAIDONË-a nga një emër njeriu, ilir
LAJMIRA keshtu e ka emrin vajza ime
lalida
Landra hala se kena marr vesh:p
lanita anita
Larglinda fjalë shqipe
larisa
LASONI-a nga një emër njeriu, ilir
Launita
Laura
LAURENA
Laurenta emer italian edhe shqip
Laurentina
lauresa nuk e di emrin keshtu e ka shoqja ime dhe me pelqen shum
LAURESHË-a fjalë e shqipes
laureta nuk e di veq une e kom qashtu edhe boll i mir um doket
Laurinda
Laurita albanian nga nje roman shqipetar qe ka te bej me nje mbretresh shqipetare
LAVDI-a fjalë e shqipes
Lavdije
LAVDONË-a nga një fjalë e shqipes
lavdrime vajz shum e bukur
Lea nga gjinia femerore e emrit Leon(lat:Luan)
leana emer i mir po prejardhjen nuk ja di
LEANDË-a nga fjalë të shqipes
Leandra vjen nga italia eshte lule e bukur leander
learta
LEARTË-a nga fjalë të shqipes
Lebushe emer unikat
Leda emer i vjeter shqiptar
LEDIANË-a nga një emër njeriu, ilir
Ledinë-a fjalë e shqipes
LEDIONË-a nga një emër njeriu, ilir
Ledjona
LEDORË-a nga një emër njeriu, ilir
Lejdina
Lejla Emer mysliman
lela
Lena
LENDË-a nga një fjalë e shqipes
LENDINË-a fjalë e shqipes
lENDIONA Kosovare ne iliren e vjeter
Lendita
LENDITË-a nga një fjalë e shqipes
lendona emer i ri
lendrita
lenea emer norvegjez
leoarta leo arta
Leona
leonarda shum i perferuar
leonda
leonesa ne shqip eshte luanesh
Leoneta
leonida
Leonie Emer international
leonisa emer i bukur
Leonita
Leonora
Leontina
leora nuk e di
leorena leorena
leotrina
lerenta
lerina
lesendra
LESINË-a nga një emër njeriu, ilir
Leta
letina emer i bukker me plot lumturi
Leuarta emer i bukur
leunita bukuroshe
leunora emer i buker
leuntina emer modern
Leutrina Vjen nga vendi italian
LIANA emer femre fjali e gjuhes shqipe
liberta
liburna rrjesh nga fisi i liburneve
lidra nje emer i bukur
Lika
LILI LULE E RRALL/REFLEKTUSE DHE TRANSPARENTE
Lilia
Lilza
Lina butesi
linda
LINDË-a nga një fjalë e shqipes
lindiana
Lindihena
Lindionë
lindita
LINDIZË-a nga një emër vendi
lindona
lindora sdi
LINDRITË-a nga fjalë të shqipes
Linea
Linesa Emer i bukur i tezes tem
linora emer spanjoll
LINORË-a nga një emër vendi
linosa
Liona angleze
lioneta emer internacional
Lira lirë-para e vjeter
Liranda
LIRË-a nga një fjalë e shqipes
Liresa
LIRI-a fjalë e shqipes
LIRIANË-a nga një fjalë e shqipes
lirida
Liridona
LIRIDONË-a nga fjalë të shqipes
lirie lirije
lirije
lirijeta
LIRIKË-a fjalë e shqipes
lirita
LIRIZË-a nga një emër vendi
lirona walalshum emer i bukur eshet a
Lisa emer i mocem shqip
Lisandra
lisara emer i veqant
lisjana goca e dades
Liza
lodena
loena i bukur
Lola
lolita shum me pelqen ky emer
Lona kosovare
londina
LONDLINA NE LONDER LINDA
Londra
londresa emer i bukur
lonida NGA ROMANI ILIADA
lonita Emer i bukur
Lora se di po um pelqen qeky emer
lorada kombinimi i emrav te prinderve dhe mbiemrit
LORANË-a nga një emër njeriu, ilir
lorea emer i´bukur
lorena
Lorentina
loresa qytet
Loresë
LORETA
LORI
Loriana emer shum i bukur
Lorida
Lorienta emer i ri
Lorika
LORINA
lorinda
lorisa
lorita
lornesa
LUANË-a fjalë e shqipes
Luarda
Luesa emer i bukur per vajza
LUISA
luiza kombinimi i emrave te prinderve
lulbore
LULBORË-a fjalë e shqipes
Luldita emer shqip dhe i bukur
Lule fjalë e shqipes
Lulëjeta
Lulevera
lulije
lulishtja
Luljete emer shqip Lule e jetes
LULKUQE fjalë shqipe lulje kuqe
Lulmira
Lume ësht e lumtur
Lumnije
LUMTURIJE fjal e shqipes
luna margarini turk luna
Lundra
Lundrina
luneta
Lura
LURESA emër i një lumi në SHqipëri
LURETË-a fjalë e shqipes
LURIANË-a nga një emër vendi
Lusinda ne gjuhen latine don me thene drite. dhe ky emer p
Lydia
lyra

Nessun commento:

Posta un commento